złom?...i nie tylko

złom?...i nie tylko


Ciąg dalszy wizyty u rodziców. Tata prowadzi chyba małe złomowisko :)
Mi to pasuje, jest pięknie :)








Będę się cieszyć za pozostawiony ślad w postaci komentarza :)

troszkę wiony

troszkę wiony

troszkę i tylko troszkę.
Ja nie z tych co wszędzie biegają z aparatem. Nawet zwyczajnie nie chce mi się nosić tej torby
a dodam, że jest mała bo i sprzętu nie wiele...chociaż kusi mnie zakup tele 70-200 ale czy przy moim sporadycznym pstrykaniu wykorzystam to cudo...a może własnie tego mi brakuje i  z moją nieśmiałością z długim obiektywem będzie mi łatwiej :) Chętnie bym wcześniej po-testowała takie szkło ale niestety nie mam od kogo pożyczyć :(

Nie mniej jednak leń fotograficzny ze mnie troszkę :P a może to kwestia kilku zajawek...szycie, siłownia...no jakoś sama siebie muszę dzielić :)
Niedawno, ktoś nowo poznany powiedział mi, że taka wszechstronność yyy może spowodować, że w niczym nie jestem super dobra, ale dla równowagi ktoś inny mi powiedział, że takiej jeszcze nie zna :D :D hahaha a jeszcze inny, że mam nie przestawać świrować :*
 I TEGO SIĘ TRZYMAM!!!

Może nigdy nie będę PERFECT w tym co robię, za to wypalenie mi tak szybko nie grozi...w zależności od weny i wewnętrznego głosu bardziej skupiam się nad tym co mi akurat w duszy gra.  :)

Także zgodnie z duszą odkurzyłam troszkę mój aparat :)

więcej i regularniej wrzucam na FB





Pozdrawiam :)
własne przyjemności

własne przyjemności

Dla własnej przyjemności wywołałam ok 50 szt swoich zdjęć i mam zamiar je umieścić w albumie.
Wiadomo, zdjęcia nie są idealne ale moje i za jakiś czas chce wiedzieć czy zrobiłam jakiś progres.
Zdjęcia wywołuję w Empiku i jestem zadowolona z jakości.


Dodatkowo mam jeszcze kalendarz z własnymi zdjęciami. Mój egzemplarz ma zdjęcia z Wenecji, Podobne podarowałam rodzinie na święta, była również wersja bardzie "food" do kuchni :)




Warto robić zdjęcia chociażby dla takich drobnostek :)


Befit sesja

Befit sesja

















Miejsce: klub fitness BeFit Bielsko Biała
Model: Justyna i Sylwia - kadra trenerska z klubu
Copyright © 2014 tess photography , Blogger